خرید اینترنتی آموزش بی نظیر پرورش قزل آلا

این آموزش توسط بسیاری از افراد موفق در زمینه پرورش ماهی استفاده شده

این مجموعه برای شروع یک کسب وکار پرسود بسیار موفق بوده است

بهترین مجموعه برای کسب و کار زود بازده از ابتدا تا انتهای پرورش ماهی و کسانی که به فکر کسب درآمد و موفقیت در این کار پرسود هستند100 درصد توصیه میشود.

مجموعه آموزش پرورش ماهی قزل آلا

توجه کنید: این محصول دارای گارانتی بدون قید و شرط فروشگاه با ضمانت بازگشت پول و یا تعویض میباشدپس با اطمینان خرید کنید

این محصول به صورت اورجینال از فروشگاه ارائه میشود و شماره مجوز در توضیحات درج گردیده

خرید پستی

در 4 DVD و CDفقط 21000 تومان + هدیه! شماره مجوز: ۳۵۱/۹۵۴۸۳۲

با خرید این مجموعه استثنایی به صورت اصولی و بدون شکست کار خود را انجام دهید
---------------------------------------------------------------------------------------

ساخت وبلاگ | ساخت سایت

تاريخ : ۱۸ شهريور ۱۳۹۴ | ۱۲:۰۰:۰۰ | نويسنده : پرورش ماهي |
آموزش نحوه بسته بندي و نگهداري ماهي

بسته بندي ماهي در يخ
در اين روش ماهياني كه در جعبه قرار داده مي شوند با تكه هاي كوچك يخ پوشانده مي شوند. ضروري است كه مزارع پرورش ماهي كه قزل آلاي تازه به بازار عرضه مي كنند يك دستگاه يخ ساز داشته باشند. دستگاه هاي يخ ساز كوچك گران نيستند. كيفيت ماهي با استفاده از يخ كه به آهستگي ذوب مي شود و ماهي ها را مرطوب و سرد نگه مي دارد حفظ مي گردد. كف جعبه ها بايد سوراخ داشته باشند تا آب بتواند از آنها خارج شود.

چيدن ماهي در اين جعبه ها به اين صورت است كه ابتدا بايد ماهيان بزرگ را در يك مخزن يخ نگهداري و سرد نمود و سپس با آب شست. ماهي ها بايد در كنار هم (پهلو به پهلو) و در حالتي كه شكم آنها رو به پايين باشد در يك لايه در كنار هم قرار داد و سپس يخ روي آنها ريخت.

 بسته بندي ماهي منجمد
ماهيان با فيله تهيه شده از آنها را بايد بسته بندي نموده و سپس منجمد كنيم. همه فرآورده هايي كه ماهي تهيه مي شود در صورت نگهداري در هواي سرد تا حدودي افت كيفيت خواهند داشت كه دليل آن از دست دادن آب و اكسيد شدن است. بسته ­بندي خوب در يك كارتن نرم و مناسب باعث به تأخير افتادن فساد ماهي مي شود.

 نگهداري ماهي در سرما
در صورتي كه مجبور باشيم ماهيان را براي مدت طولاني در شرايط سرما نگه داريم بايد آنها را در دماي معادل يا كمتر از 30- درجه سانتي گراد نگهداري كنيم. در اين روش دسترسي به يك سردخانه ضروري خواهد بود. مي توان در صورت وجود صرفه اقتصادي، يك مجتمع سردخانه اي در محل مزارع بزرگ يا مجتمع هايي مانند كاكلستان ايجاد كرد. در غير اين صورت مي­توان ماهيان را براي انجماد به سردخانه هاي استان لرستان يا استان هاي همجوار منتقل كرد.


برچسب‌ها: نگهداري ماهي در سرما، بسته بندي ماهي منجمد، بسته بندي ماهي در يخ،


نظرات (0)

ارسال نظر
نام :
ایمیل :
سایت :
پیام :
خصوصی :
کد امنیتی :